Innlandet SV

E-post: innlandet@sv.no
Telefon: 48 50 14 06
Adresse: Pb 78, 2336 Stange

Fylkesleder: Anne Lise Fredlund

Åmot SV

E-post: w-ol2@online.no
Telefon: 90 73 82 16
Adresse: Storv. 15, 2450 Rena

Lokallagsleder: Willy Olsen

Besøk på Facebook

Eidskog SV

E-post: geir@hoel-aasen.net
Telefon: 99 04 81 66
Adresse: PB 98, 2231 Skotterud

Lokallagsleder: Geir Hoel Arnesen

Besøk nettside

Elverum SV

E-post: Eldri.Svisdal@elverum.kommune.no
Telefon: 99 23 63 51
Adresse: Furuvegen 1, 2406 Elverum

Lokallagsleder: Eldri Svisdal

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Gjøvik SV

E-post: kjetil.bjorklund@ks.no
Telefon: 90 07 89 87
Adresse: Marcus Thranes gt. 24, 2821 Gjøvik

Lokallagsleder: Kjetil Bjørklund

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Gran SV

E-post: hmidttun@gmail.com
Telefon: 99 58 03 55
Adresse: Eggelinna 456, 2760 Brandbu

Lokallagsleder: Helge Midttun

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Hamar SV

E-post: anne.bi.hoffsten@gmail.com
Telefon: 48 13 10 82
Adresse: Bryggerigata 61, 2315 Hamar

Lokallagsleder: Anne Bi Hoffsten

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Kongsvinger SV

E-post: mads.skjorberg@outlook.com
Telefon: 40 56 17 81
Adresse: Barkvegen 6, 2214 Kongsvinger

Lokallagsleder: Mads Jørgen Skjørberg

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Lillehammer SV

E-post: kaia.paulsen@hotmail.no
Telefon: 98 05 04 60
Adresse: Carl Lumholtz Gate 18, 2609 Lillehammer

Lokallagsleder: Kaia Bergslien Paulsen

Løten SV - Sosialistisk Venstreparti

E-post: hildebjorke91@gmail.com
Telefon: 47 35 63 91
Adresse: Omma, 2345 Ådalsbruk

Lokallagsleder: Hilde Mari Bjørke

Besøk på Facebook

Nord-Aurdal SV

E-post: aud.soyland@bbnett.no
Telefon: 99 03 75 84
Adresse: Sylvsmedv. 44, 2920 Leira i Valdres

Lokallagsleder: Aud Søyland

Nord-Odal SV

E-post: t.tinglum@gmail.com
Telefon: 95 25 87 53
Adresse: Nord-Odalsvegen 1710, 2120 Sagstua

Lokallagsleder: Thomas Tinglum

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Nordre Land SV

E-post: karin@spydspissen.no
Telefon: 91 67 61 25
Adresse: Nord-Torpvegen 1341, 2880 Nord-Torpa

Lokallagsleder: Karin Wiik

Besøk nettside

Os SV (Innlandet)

E-post: o-kroken@online.no
Telefon: 40 44 94 49
Adresse: Håkonsbakken 9, 2550 Os i Østerdalen

Lokallagsleder: Jon Ola Kroken

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Rendalen SV

E-post: karin.lervang@live.com
Telefon: 47 01 04 54
Adresse: Jutulhoggveien 92, 2485 Rendalen

Lokallagsleder: Karin Anna Maria Lervang

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Ringsaker SV

E-post: iei433@hotmail.com
Telefon: 91 85 61 78
Adresse: Stavsjøvegen 774, 2353 Stavsjø

Lokallagsleder: Ingvild Elise Ihle

Sel SV

E-post: b-bism@online.no
Telefon: 91 30 67 38
Adresse: Veggumsvegen 24, 2670 Otta

Lokallagsleder: Anne-Brit Bismo

Besøk nettside

Stange SV

E-post: korus.helge@gmail.com
Telefon: 90 67 14 33
Adresse: Tangenveien 19, 2335 Stange

Lokallagsleder: Helge Bjørnsen

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Stor-Elvdal SV

E-post: kasper321@live.no
Telefon: 90 95 77 60
Adresse: Furustubben 6, 2480 Koppang

Lokallagsleder: Kjell Øverby

Besøk nettside

Søndre Land SV

E-post: mariaka43@gmail.com
Telefon: 40 46 03 72
Adresse: Øverbybakken 2, 2864 Fall

Lokallagsleder: Marianne Kammen

Besøk nettside

Sør-Odal SV

E-post: sek@ssb.no
Telefon: 48 00 21 92
Adresse: Lehmannsvei 28, 2100 Skarnes

Lokallagsleder: Sigrun Kristoffersen

Besøk på Facebook

Tolga SV

E-post: post@tolgasv.no
Telefon: 90 72 70 29
Adresse: Thomasrønningen 24, 2540 Tolga

Lokallagsleder: Maren Riise Rusten

Besøk på Facebook

Trysil SV

E-post: marit.nyhuus55@gmail.com
Telefon: 90 19 43 72
Adresse: Mortensvegen 47, 2429 Tørberget

Lokallagsleder: Marit Nyhuus

Besøk på Facebook

Tynset SV

E-post: signevru@gmail.com
Telefon: 95 22 12 84
Adresse: Christianes veg 5D, 2500 Tynset

Lokallagsleder: Signe Vingelsgård Rugtveit

Besøk på Facebook

Vågå SV

E-post: olaroe@innlandetfylke.no
Telefon: 97 52 63 31
Adresse: Vågåvege 5, 2680 Vågå

Lokallagsleder: Ola Iver Røe

Besøk nettside

Våler SV (Hedmark)

E-post: egilolav.hansen@gmail.com
Telefon: 99 37 31 36
Adresse: Ranumsveien 341, 2436 Våler i Solør

Lokallagsleder: Egil Olav Hansen

Besøk på Facebook

Vestre Toten SV

E-post: vestre-toten@sv.no
Telefon: 90 72 28 82
Adresse: Parkveien 15, 2846 Bøverbru

Lokallagsleder: Elisabeth Braaten

Østre Toten SV

E-post: jogrotbe@bbnett.no
Telefon: 90 23 88 26
Adresse: Bjørsetgutua 106, 2850 Lena

Lokallagsleder: Jørn Grøtberg

Øyer SV

E-post: niklsk93@gmail.com
Telefon: 48 38 42 56
Adresse: Midtbygdsvegen 303, 2636 Øyer

Lokallagsleder: Niklas Aas Skovdahl

Besøk nettside

Øystre Slidre SV

E-post: oneenerud@gmail.com
Telefon: 45 01 40 46
Adresse: Stampevegen 8, 2940 Heggenes

Lokallagsleder: One Enerud